СУПЕР ЛИГА – ПЛЕЈ АУТ

ПОЖАРЕВАЦ – РАДНИЧКИ 1923.   6:1   (3:1)

Пожаревац- Градски стадион. Гледалаца: 50.

Судија: Јована Полић(Београд) 8.

Стрелци: Малијар у 5, Вуковић у 11, 20, 48. и 50, Милановић у 82.  за Пожаревац , Голочевац у 9. минуту за Раднички 1923.

ПОЖАРЕВАЦ: Милојевић 8, Милановић 8, Малијар 8, Милиновић 7,5, Илић 7, Милосављевић 7, Драгутиновић 7, Бобић  7, Ђулејић  7(Станојевић 7), Јенић 7( Јовкић 7), Вуковић 9,5 (Радојевић-).

РАДНИЧКИ : Петровић 6, Миленковић 6, Васић, Рацић 6, Живковић 7, Илић 6,5, Јовановић 7, Милорадовић 6, Миленковић 6,  Милосављевић 6, Голочевац  7(Томановић-).

Играчица утакмице: Марија Вуковић(Пожаревац).

Капитен и голгетер, Марија Вуковић је играла у репрезентативној форми и постигла ппрва два гола. Малијар је побегла по десној страни и упутила центаршут, а Вуковићева је са висине пенала лобовала голмана Тијану Петровић за 2:1.

Играо се 20. минут када је, опет Вуковићева, са преко 30 метара мајсторским лобом постигла и трећи гол.

У 41. минуту свиран је пенал за Раднички, после рушења Саре Милосављевић. Са креча Јелена Милорадовић шутира преко пречке. Незадржива Вуковићева је побегла одбрани Крагујевчанки, обишла и голмана Петровићеву и смирено пласирала лопту у мрежу за 4:1.

Два минута касније, Гордана Милиновић је лепо проиграла Вуковићеву да постигне свој четврти гол.