ФУДБАЛ: ПЕТИ УЗАСТОПНИ ПРОЛЕЋНИ РЕМИ

СРПСКА ЛИГА – ЗАПАД

ПРОВО- МЛАДИ РАДНИК 1926. 2:2 (0:1)

Прово- Гледалаца: 500 Судија: Предраг Симић(Ужице) 6.

Стрелци: Антић у 59, Крстовић у 62. за Прово, Спасић у 24. и Илић у 90+2. минуту за Млади радник 1926.

Жути картони: Стевановић, Ђурковић (Прово), Тасић, Спасић (Млади радник 1926.)

ПРОВО: Ранђеловић 6,5, Јовановић 6,5,Петровић  6(Крстовић 7), Мићановић 6,5, Исаиловић 6,5 Антић 6, Ђурковић 6, Пејовић 6,5(Васић-), Стевановић, Недељковић 6,5(Ђокић-), Пантелић 7.

МЛАДИ РАДНИК 1926: Савић 7, Ивошевић 6, Стојановић 6,5, Тасић 6,5, Илић 7, Карановић 6,5, Јанковић 6, Спасић 6,5, Муљајић 6 (Крстић-), Младеновић 6,5 (Стојиљковић-), Станојевић 6,5(Станковић-).

Играч утакмице: Никола Илић (Млади радник 1926.)

Млади радник је и у петом пролећном колу уписао пети-везани реми! У Прову је била права драма. Милан Спасић је начео мрежу домаћина и са тим резултатом се отишло на одмор. У наставку, домаћи улажу максималне напоре и успевају, најпре да изједначе преко Пантића, а потом и поведу у 62. минуту голом Крстовића са 2:1.

Када се очекивао крај сусрета, у надокнади времена (90+2) Никола Илић је постигао гол за изједначење.

Текст и фото: Р. Сандић