ФУТСАЛ : ЛИДЕР ПОБЕДИО ПОЖАРЕВЉАНЕ

ПОЖАРЕВАЦ – ИВАЊИЦА 3:4 (1:1)

Пожаревац – Хала: КСЦ Пожаревац.

Гледалаца: 350. Судије: Драган Радисавчевић (Краљево) 7,5 и Бојан Богдановић (Чачак) 7,5.

Стрелци: Н.Симић у 16. (пенал са 10 метара), Ранђеловић у 34. и Јовановић у 38, за Пожаревац, Бојовић у 14. и 22, Радоњић у 34, и Јовановић у 36. минуту, за Ивањицу.

Дејан Јовановић

Жути картони: Јовановић(Пожаревац), Миздраковић, Маричић и Радоњић (Ивањица).

ПОЖАРЕВАЦ: ЈОВИЋ 7,5, ЈОВАНОВИЋ 8, РАНЂЕЛОВИЋ 8, РАДОЈИЧИЋ 7, ЈЕРЕМИЋ 7, Тодосијевић-, Радисављевић-, Н.Симић 8, В.Симић 7, Ђорђевић 7, Милашиновић-, Лазаревић-, Живадиновић-.

ИВАЊИЦА: ЛИШАНИН 8, БОЈОВИЋ 8,5, ВУКАШИНОВИЋ 8, РАДОЊИЋ 7, Маричић 7, Николић 7, Јовановић 7, Миздраковић 7, Пајовић-, Драмнићанин -, Миловановић 7, Громовић-.

Играч утакмице: Видан Бојовић(Ивањица).

Лидер је, после тешке борбе, освојио нове бодове и задржао водећу позицију на табели. Омалени Видан Бојовић је дао први гол. Изједначио је са пенала Ненад Симић. У другом делу поново је стрелац Бојовић а Андрија Ранђеловић изједначио на 2:2. Потом су Ивањичани дали још два гола, смањио на 3:4 местралним голом Дејан Јовановић.

Имали су Пожаревљани пенал у последњем минуту, али је шут Ненада Симића одбранио изврсни голман Ђорђе Лишанин и донео своме тиму сва три бода.

ТЕКСТ И ФОТО: Р.Сандић