ФУТСАЛ: Пораз у Кристалној дворани

ДРУГА ЛИГА СРБИЈЕ: САС – ПОЖАРЕВАЦ  5:3 (3:2)

Зрењанин-Кристалана дворана. Гледалаца: 150.

Судије: Влада Радуловић (Винча) 7, Небојша Панић (Београд) 7.

Стрелци: за САС – Делић у 12, Блажић у 16, Вукоје у 22, Раденковић у 33, а за Пожаревац – В.Симић у 6, Ранђеловичћ у 18. и Радојичић у 31. минуту.

Жути картони: Вукоје(САС), В.Симић и Ранђеловић(Пожаревац).

САС: РОДИЋ 7, ВУКОЈЕ 8, ЖИВАНОВ 7, АРАНИТОВИЋ 7, РАДЕНКОВИЋ 7, Јевремов 6, Делић 7, Мандић 7, Животин 6, Шкорић 7, Блажић 7, Чигоја 7, Милићев 7.

ПОЖАРЕВАЦ: ТОДОСИЈЕВИЋ 7, РАДОЈИЧИЋ 7, ДРАКУЛИЋ 7, ГОСТОЈИЋ 6,5, ЈОВАНОВИЋ 6,5, Миловановић 6, Ђорђевић 6, В.Симић 7, Јеремић 6,5, Ранђеловић 7, Н.Симић 6,5, Радисављевић 6,5, Јовић 6,5, Милашиновић 6.

Играч утакмице:  Иван Вукоје (САС).

У 20. првенственом колу, Пожаревљани су гостовали у Зрењанину и изгубили од домаће екипе САС, иако су први дошли у вођство, голом Владе Симића  у 6. минуту. Из пенала изједначио је Саво Делић, а Јован Блажић повисио на 2:1. Андрија Ранђеловић је поравнао на 2:2. Иван Вукоје је постигао нови водећи гол за САС и са тим резултатом се отишло на одмор.

У наставку, Вукоје даје нови гол, а Александар Радојичић успева да смањи на 4:3. Последњи гол, за коначан резултат и победу домаћина, дао је Душан Раденковић.