ФУТСАЛ:  УМЕСТО ПОБЕДЕ – САМО РЕМИ

ПОЖАРЕВАЦ – САМО ПРАВО  5:5 (0:3)

Хала: КСЦ“Пожаревац“. Гледалаца: 200.

Судије: Александар Јакшић (Горњи Милановац ) 8 и Братислав Динић(Крагујевац) 8.

Стрелци: Митровић у 21, 22, 23, Гостојић у 22, Јеремић у 24. за Пожаревац, Лазић у  3, 39, Марковић у 5, 31, Милосављевић у 18. минуту за Само право. Жути картон: Милосављевић(Само право).

Искључење: Марко Марковић(Само право) у 39. минуту – приговарање судији.

ПОЖАРЕВАЦ: РАДИСАВЉЕВИЋ 8, МИТРОВИЋ 8,5, ЈЕРЕМИЋ 7,5, ЈОЦИЋ 7, ГОСТОЈИЋ 7,5, Симић 7, Живадиновић 7, Митаковић 7, Дракулић 7, Јовић-, Миловановић -, Животић-, Радосављевић-.

САМО ПРАВО: СЕКУЛИЋ 7,5, МИЛОСАВЉЕВИЋ 7,5, РАМАДАНИ 7,5, ЛАЗИЋ  8, МИЈАИЛОВИЋ 7, ДЕНИЋ 7, Инајетовић 7, Радуловић -,Јанчевски  -,Петковић 7, Марковић 8.

Играч утакмице: Немања Митровић(Пожаревац)

За екипу „Само право“из Београда могло би се рећи „браво“ за игру у првом полувремену и убедљиво вођство од 3:0.

После одмора уследио је хладан туш за госте. За само пет минута, примили су четири гола. Пожаревљани су одушевљене навијаче дигли  на ноге. Головима Митровића, Гостојића и Јевремовића, резултат, не само да је брзо изједначен, већ је направљен велеобрт и домаћин је повео са 5:3.

Ипак, гости су успели да изједначе, тако да је реми праведан исход овог веома узбудљивог сусрета.