МАЛИ ФУДБАЛ: ПОЖАРЕВЉАНИ ПОРАЖЕНИ КОД КУЋЕ

ДРУГА ФУТСАЛ ЛИГА

ПОЖАРЕВАЦ-ЕКОНОМИСТ 2.  2:4 ( 1:1)

Хала: СЦ „Пожаревац“. Гледалаца: 150. Судије: Данијел Ристић 7 и Дејан Стајић 7, из Врања.

Стрелци: Дракулић у 20. и Гостојић у 33. (из пенала) за Пожаревац, а Маринковић у 19, 24. и 40. и Дигић у 41. минуту за Економист 2.

Жути картони: Митровић и Јеремић (Пожаревац), Гавриловић и Димитријевић (Економист 2).

ПОЖАРЕВАЦ: ЈОВИЋ 7, МИТРОВИЋ 7,5, ЈЕРЕМИЋ 7,5, РАНЂЕЛОВИЋ 7, НИКОЛИЋ 7, Мирковић 6, Дракулић 7,5, Живадиновић 6,5, Миловановић 6,5, Милашиновић 6. Гостојић 7,5, Јоцић 6, Радисавевић 6,  Крстић 6.

ЕКОНОМИСТ 2: КОЉАЈИЋ 7,5, ГАВРИЛОВИЋ 7, МАРИНКОВИЋ 8,5, ВАСИЋ 7,5, ДИГИЋ 8, Н.Стојановић 6,5, Тадић 6,5, М.Стојановић 6,5, Димитријевић 6,5,  Миливојевић 6,5, Раденковић 6,5.

Играч утакмице: Лазар Маринковић(Економист 2.).

У 18. првенственом колу, КМФ Пожаревац доживео је пораз од екипе Економист 2 из Крагујевца. Лазар Маринковић је бриљирао у редовима гостију. Постигао је хет –трик и био права енигма за одбрану домаћина. Маринковић је дао водећи гол, а Александар Дракулић изједначио. Маринковић поново постиже други гол, да би са пенала изједначио капитен Никола Гостојић. У 40 минуту уписао се по трећи пут голгетер Маринковић, а минут касније Саша Дигић даје последњи гол и поставља коначан резултат за победу гостију од 4:2.

ТЕКСТ И ФОТО: Р. Сандић